О нас

Smart Work є динамічно розвиваючою міжнародною групою компаній , що спеціалізуються на тимчасових службах зайнятості, працевлаштуванні та медичному обслуговуванні.

Група Smart Work складається з декількох компаній , розташованих в 6 європейських країнах, а саме: Польщі, Україні, Грузії, Молдові, Чехії та Німеччині. Всі вони мають ліцензії агентств по працевлаштуванню. Велика мережа офісів і партнерів по рекрутингу дозволяє дуже швидке виконання замовлень на індивідуальні потреби наших клієнтів.

Smart Work спрямована на задоволення очікувань навіть найвимогливіших клієнтів. Ми працюємо відповідно до найвищих етичних норм і стандартів ведення бізнесу.

Співпрацюючи з WORK GARANT, Ви гарантовано отримуєте:

  • повну інформаційну підтримку в процесі працевлаштування: від підбору вакансії до підписання трудового договору з роботодавцем;
  • консультаційний супровід і допомогу у формуванні пакета документів для отримання робочої Візи;
  • легальну роботу за кордоном: ми працюємо згідно із Законодавством України та країни працевлаштування
    чесне надання інформації про вакансії: скільки Ви дійсно зможете заробити; скільки годин на тиждень будете працювати; що буде входити в Ваші посадові обов’язки; де будете жити, і чи буде житло платним;
  • підтримку після Вашого виїзду з України в країну працевлаштування: ми залишаємося на зв’язку і підкажемо Вам рішення адаптаційних труднощів; порадимо, як правильно вчинити в форс-мажорних ситуаціях.

Заказать звонок

Наши специалисты свяжутся с Вами в ближайшее время

Ваше имя

Ваш телефон