Новини

Українські заробітчани обирають Польщу

У Варшаві оприлюднені результати важливого соціологічного дослідження. На актуальні питання щодо працевлаштування відповіли українці, які працюють у Польщі. (більше…)

Економічний прорив українців у Польщі

За останніми даними Єврпейського статистичного відомства польська економіка – ­серед лідерів за темпами розвитку в ЄС. Великою мірою завдяки громадянам України, зазначають у Варшаві. (більше…)

Додаткові переваги легальної роботи в Польщі

Українці, які офіційно працюють у Польщі, мають гарантовані соціальні права і державну підтримку на рівні з поляками. (більше…)

Як перевести гроші з Польщі в Україну

Як переслати гроші з Польщі до України швидко і безпечно? Цю задачу трудові мігранти вирішують по-різному.
За останніми статистичними даними у Польщі працює близько трьох мільйонів громадян України. Як повідомляє польський Центробанк, минулого року вони перерахували на батьківщину 3,12 млрд доларів. (більше…)

Працевлаштування в Польщі. Як не стати жертвою шахраїв

У процесі пошуку роботи за кордоном важливо звернутися по допомогу до надійних кваліфікованих спеціалістів. Адже із зростанням попиту на працевлаштування в Європі стрімко зростає і кількість аферистів на ринку рекрутингу. (більше…)

Робочі зі сходу України на вагу золота

Потік заробітчан з України до Польщі швидко набирає обертів. Працівники робочих спеціальностей звільняються цілими бригадами і організовано їдуть працювати у Польщу. (більше…)

Українці у Польщі: трудова географія

У яких польських містах живе та працює найбільше громадян України? (більше…)

Польща заохочує українців не лише працювати, а і залишатися жити на території країни

Польська влада створює максимально сприятливі умови для роботи і проживання громадян України. Мета — стимулювати якомога більшу кількість трудових мігрантів-українців залишитися на ПМЖ у Польщі. (більше…)

Українці почнуть заробляти в Польщі на 10% більше

Зауважимо, що мова йде лише про мінімальний рівень заробітної плати. В середньому українці зароблятимуть  у Польщі «чистими» від 800 євро чистими. (більше…)

ЯКІ ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНІ ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ ДЛЯ ЛЕГАЛЬНОЇ РОБОТИ В ПОЛЬЩІ

Польща — найкращий варіант працевлаштування для українських трудових мігрантів. Перебування на території країни регулює візовий режим, що нараховує 25 типів віз. (більше…)

Замовити дзвінок

Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом

Ваше ім'я

Ваш телефон

Залишити заявку на візу

Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом

Ваше ім'я

Ваш телефон

Оберіть послугу